Ordering Guidelines
EHEDG ir 3-A

 

EHEDG gairių ir 3-A standartų harmonizavimas

Siekdama pagerinti maisto saugą įtvirtinant maisto gamybos ir apdirbimo higieną, EHEDG turi daug bendrų tikslų bei vykdo panašią misiją kaip ir JAV veikianti Higienos normų organizacija 3-A. Abi organizacijos keičiasi informacija pateikdamos savo rengiamus gairių ir normų projektus ekspertų vertinimui ir pastaboms prieš juos publikuodamos. Paskutinis EHEDG Specialiųjų terminų žodyno leidimas buvo parengtas bendradarbiaujant su 3-A ir jį galite atsisiųsti laisvai prieinamų dokumentų skiltyje.

Matrica

Visų EHEDG gairių turinys turi dalines nuorodas į 3-A normas ir yra apibendrintas matricoje, kurią galite atsisiųsti (XLS).

Laisvai prieinami dokumentai

EHEDG darbo grupės yra paskelbę įvairius dokumentus, kuriuos galima atsisiųsti nemokamai, tokius kaip pozicinius dokumentus, taip pat gairių dokumentą Nr. 8. skirtą pagrindiniams higieniško projektavimo kriterijams.

Išsamiau

Atsisiuntimo ir užsakymo informacija

  • EHEDG nariai įmonės ir institutai turi laisvą prieigą (PDF failo atsisiuntimas) prie visų gairių dokumentų visomis kalbomis), prisijungę su nario duomenimis. Jeigu nežinote įmonės ar instituto prisijungimo detalių, prašome kreiptis į EHEDG sekretoriatą.
  • Individualiems EHEDG nariams yra suteikiama 50 % nuolaida (59.20 eurų už gairių dokumentą). Sąskaita-faktūra išrašoma atsižvelgiant į Webshop svetainėje atsisiųstų gairių kiekį. Pastaba: EHEDG narių duomenys yra saugomi pirkimų sistemoje ir nuolaida bus automatiškai nuskaičiuota išsiregistravus.
  • Ne nariai gali užsisakyti EHEDG gaires iš Webshop svetainės pilna kaina be nuolaidos – 119 eurų už dokumentą.

PASTABA: EHEDG gairių dokumentų reprodukcija arba tolesnis platinimas yra draudžiamas! Visi atsisiųsti ar nusipirkti dokumentai yra skirti naudoti išimtinai tik EHEDG nariams arba gaires įsigijusiems klientams

 

EHEDG Guideline-Webshop at VDMA